איך להוציא מפתח שבור בצילינדר

הוצאת מפתח שבור מהצילינדר

מפתח שבור בצילינדר יכול להרגיש כמו חירום, והאינסטינקט הראשון שלך יכול להיות להתקשר למנעולן. למעשה, אתה יכול לחסוך קצת מזומנים ולפתור את הבעיה בעצמך ברוב המקרים בעזרת כמה כלים פשוטים. תלוי בכמה מהמפתח תקוע בצילינדר, אתה אמור להיות מסוגל למשוך או לגרוף אותו החוצה. מנעולן משתמש בכלים צרים שתוכננו במיוחד לצורך הוצאת מפתחות, אך הלהב של מסור גלילה או מסור לנענע יעיל באותה מידה.

ריסוס שמן חודר לחור בצילינדר כדי לשחרר את העבודות. זה מועיל במיוחד אם בצילינדר היה קשה לתפעול לאחרונה.

תראו כמה מהמפתח נשבר בצילינדר. אם המפתח נשבר באמצע והחלק שאתה מחזיק כולל כמה מחתכי המפתח, ככל הנראה הצילינדר מיושר כדי לאפשר את המפתח פנימה והחוצה. אם החלק שאתה מחזיק כולל רק את ראש המפתח ואף אחד מהחתכים, ייתכן שהפכת את החלק המפתח בדרך לפני שהוא נשבר. הכנס מברג בצילינדר והפוך אותו חזרה למצב האנכי המוגדר כברירת מחדל.

הכנס את קצה זוג צבת האף המחט לחור בצילינדר. נסה לאחוז במפתח השבור ולשלוף אותו החוצה. ככל הנראה טכניקה זו תעבוד אם המפתח נשבר בראשו וכל החתכים הם בתוך בצילינדר אם אינך יכול לשלוף את המפתח החוצה, הסר את הצבת והניח אותם בצד.

החלק את הלה של מסור גלילה או מסור לנענע לתוך חור בצילינדר, כשהשיניים מופנות כלפי מטה. דחף אותו פנימה עד שתרגיש ששיני הלהב תופסות אחת החתכים במפתח. משוך את להב המסור מחור המפתחות. זה אמור להביא את המפתח השבור 

דברים שתצטרכו

שמן חודר

מברג (לא חובה)

צבת עם מחט

להב מסור או מסור לנענע

טיפ

אם אין לך גישה לכלים שאתה זקוק להם מכיוון שהם בפנים ואתה נעול בחוץ, התבונן היכן המפתח נשבר. אם רק חצי מהמפתח תקוע בצילינדר והשאר בידך, אף אחד לא יוכל לבחור את בצילינדר כשאתה מחפש כלים. אם כל חיתוכי המפתחות עדיין בצילינדר, כל אחד יכול לסובב אותו עם מברג, אז שיהיה מישהו שאתה סומך עליו שישמור כשאתה מקבל את הדברים שאתה צריך – או שתמצא משהו צר ושטוח והשתמש בו כדי להפוך את בצילינדר בעצמך, כך שתוכלו להיכנס פנימה ולגשת לכלים שלכם.

אבטחת מפתח זהב: כיצד להסיר מפתחות שבורים התקשר לקבלת – ייעוץ ממנעולן מקצועי

הזמינו שירות ממנעולן מקצועי

השאירו פניה באתר ואחזור אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן